انتخاب  بهترین رنگ مبل – چگونه رنگ مناسبی برای مبلمان منزل انتخاب نماییم؟

انتخاب  بهترین رنگ مبل – چگونه رنگ مناسبی برای مبلمان منزل انتخاب نماییم؟

انتخاب  بهترین رنگ مبل – چگونه رنگ مناسبی برای مبلمان منزل انتخاب نماییم؟

انتخاب  رنگ مبل مناسب

یک مبل یکی از سه هزینه بالا درخانه است، بنابراین مبل را با دقت انتخاب کنید. مبلمان جدیدسالهای زیادی با شما همراه خواهد بود.مبلمان بزرگ و راحت در اتاق نشیمن شما می تواند تاثیر زیادی بر انتخاب رنگ برای بقیه اتاق داشته باشد.

مبل آرا
مبل آرا

نحوه انتخاب رنگ مبلمان مناسب

ابتدا پروژه تزئینی را شروع می کنید، می توانید مبل را انتخاب کنید تا بتوانید اطراف آن تزئین کنید. مبل یک ظاهر الهام بخش برای اتاق است. می تواند یک پارچه لوکس ویا پر جنب و جوش باشد.این نقطه کانونی اتاق است.

اگر مبل را به یک اتاق تزئین شده اضافه می کنیدیا اگر ترجیح می دهید مبل نقش مهمی ایفا کند، انتخاب رنگ بسیار مهم است. انتخاب یک مبل جدیدبه این معنی است که شما مجبورید تصمیم بگیریدکه مبل خنثی باشدیا رنگی تند داشته باشد.

طراحان وقتی از یک مبل راحتی استفاده می کنند که با رنگ دیوار هماهنگ شده و اتاق را بزرگترکند. این یک ایده خلاقانه برای طرح رنگ هماهنگ است. اگر شمایک مبل را برای رنگ کردن دیوار خود در نظر بگیرید، تغییر رنگ دیوار در آینده می تواند پیچیده باشد. رایج ترین روش این است که یک مبل را انتخاب کنیدکه دکوردیگرراتکمیل می کند و مرکز توجه نیست. رنگ دیوار تعطیل نمی شود. به همین دلیل رنگ های غیرضروری رایج ترین دربسیاری از خانه ها هستند.

رنگ تند یا خنثی را انتخاب می کنید؟

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که مبل خود را تند یا رنگ خنثی کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا مبل خود پر نور یا تاریک است. رنگ کف شما تاثیر زیادی در انتخاب رنگ مبل مناسب دارد. اگر شما صندلی را نظر بگیریدکه ،کف اتاق چوب و یا فرش تیره است و یا آن مخلوطی ازآن دو.از آنجا که یک مبل به طور سنتی بزرگ است. بیشتر پارچه،نور را جذب می کند. می تواند یک اتاق را به طور قابل توجهی تیره کند.

 

arasofahttp://arasofa.ir
آراسوفا

اگر یک مبل تیره در یک طبقه تاریک قرار دهید،ظاهرادر اتاق ناپدید می شود. اگر می خواهید از یک مبل تیره در یک طبقه تاریک استفاده کنید، باید سعی کنید آن را بیشتر قابل مشاهده کنید. یک مبل تیره با پاهای فلزی یا چوبی میتواند فضای بین مبل و کف ایجاد کند. استفاده از یک فرش سبکتر زیر جلوی مبل خود می تواند رنگ های تیره را جدا کند. رنگ روی مبل را جدا کند. یک میز قهوه ای یا چوب فلزی نیز می تواند برای فضای مبل از کف استفاده شود.

یک کاناپه رنگی دارای چالش های مختلف است. بزرگترین چالش یک مبل راحتی رنگ آمیزی و پوشیدن است. قبل از انتخاب یک مبل سفید یا پرنور، چگونگی استفاده از آن را دراتاق در نظر بگیرید،نه اینکه امیدوار باشید که از آن استفاده شود. احتمالا نمی خواهید یک مبل سفید در اتاق نشیمن بدون هیچ گونه تغییری در رنگ قرار دهید. اگر مبل شما توسط بچه ها و حیوانات خانگی مورد استفاده قرار گیرد و شما هنوز هم یک مبل راحتی را دوست دارید، از روکش بالش استفاده کنید.

چیزهایی که باید درباره رنگ بدانید

هنگامی که نور و تاریکی مبل جدید خود را در نظر گرفتید، وقت آن است که به رنگ فکر کنید. اگر شما با یک مبل راحتی نمی خواهید.یک مبل در رنگ خنثی انتخاب محبوب است. مبل های خنثی به راحتی در اطراف تزئین می شوند و می توانند به راحتی با هرسبکی ست شوند. پارچه دوطرفه شامل بژ، خاکستری،کرم است. پارچه مات رنگ بژ می تواندبا رنگ های دیگرست شود.رنگ خاکستری می تواند پیچیده، راحت، سردباشد. مبل های خنثی می توانددکور های دیگررا تکمیل کند. هنوز هم شیک و جذاب است.

 

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *