چند ایده عالی ترکیب رنگ برای مطابقت با دکوراسیون و مبلمان منزل خود

چند ایده عالی ترکیب رنگ برای مطابقت با دکوراسیون و مبلمان منزل خود

 

چند ایده عالی ترکیب رنگ برای مطابقت با دکوراسیون و مبلمان منزل خود

آیا شما در حال خرید یک مبل برای مطابقت با دکوراسیون خودهستید. این چند ایده عالی رنگ کمک خواهدکرد که شمادرتعادل مناسب در اتاق نشیمن خود را به دست آورید. هنگامی که فضارا تزئین می کنید، انتخاب رنگ مناسب ضروری است.که باید برای شما آرامش بخش باشد. اگر شما در تلاش برای پیدا کردن تعادل مناسب، این ایده هشت رنگ شمارادر مسیر درست هدایت می کند.

طبیعی

یک کاناپه طبیعی یا سفید می تواند یک انتخاب عالی باشد. سایه فوق العاده طبیعی،هنگام انتخاب لوازم دکوراسیون دیگر در اطراف اتاق نشیمن، به شما آزادی زیادی می دهد.با توجه به اینکه دیوارهای رنگی دارید،می توانید با اطمینان از لوازم جانبی خانه رنگی روشن با یک مبل طبیعی، از جمله فرش، لامپ و نقاشی استفاده کنید.

با این حال، اگر شما در حال برنامه ریزی داشتن یک اتاق کاملاسفید با دیوارسفید، فرش سفید و دیگر لوازم جانبی سفید، احتیاط کنید. مگر اینکه فضای باز فوق العاده مدرن با سقف های بزرگ داشته باشید و ایجاد فضای اینچنینی کمی خطرناک است.

 

آراسوفا
آراسوفا

خنثی

یک گام تا نمودار رنگی از رنگ های طبیعی، خنثی مانند شن و قهوه انتخاب رنگ های باور نکردنی محبوب برای مبل. به طور متنوع به عنوان شن و ماسه، قهوه، کتانی، بژ، کرم این پالت رنگ بسیار متنوع است. این پس زمینه خنثی بهتر ازرنگی طبیعی و سفید است، اما گرمای کمی هم به وجود می آورد. می تواند با رنگهای پررنگتر باشد برای تزریق کنتراست و رنگ.ی

رنگ قهوه ای

محبوب ترین رنگ برای اثاثه یا لوازم داخلی چرم است. پالت ترکیب رنگ قهوه ای ازتم های روشن به شکلات های تیره و همه چیز بین آنها گسترش می یابد. در چرم، با استفاده از رنگ های مختلف برای استفاده در طرح های مدرن تر، می توان با تکمیل ویژگی های طبیعی و بافت چرمی،چهره ه ای متنوعی را ایجاد کرد. در هر صورت قهوه ای رنگ مناسب برای هر دو نوع کلاسیک و یا مدرن براق است.یک مبل قهوه ای می تواند احساس یکپارچه سازی را به اتاق نشیمن شما اضافه کند.

قهوه ای نیز انتخابی فزاینده ای برای پارچه ها است، پارچه و چرم را می توان با رنگ های عمیق قوی مانند قرمز، بنفش و طلای زرد ست کرد.

آراسوفا

رنگ های جسورانه

رنگ های جسورانه مانند سبز، آهکی، نارنجی، اسطوخدوس و تمشکی اغلب به اشتباه تنها برای شلوغی استفاده . با این حال،می توانید از این رنگها در کنار رنگ های خنثی استفاده کیند. ساده ترین راه برای کاررنگی این است که تمام دکور خود را خنثی نگه دارید.بعد بر روی یک رنگ جسورانه تمرکز کنید.

به صورت متناوب، اگر مایل هستید کمی جسور باشید، می توانید ترکیبی از رنگهای پر رنگ استفاده کنید. برای مثال سبز را با زرد یا قرمزهای روشن با پرتقالی، بنفش یا گلابی ترکیب کنید.مسلما برای دل نازکها نیست، یک رنگ جسورانه همیشه یک بیانیه سبک بسیار شخصی ایجاد خواهد کرد.

آراسوفا

سرخ

قرمز عمیق رنگ گرم، غنی و سنتی برای هر دو مبل پارچه و چرم است. مخمل سنتی و یا چرم عتیقه ای و قرمز بسیار محبوب است. قرمز تنوع رنگی درون رنگ را تشدید می کند. قرمز های درخشان تر و روشن تر، انتخاب بسیار خوبی برای طرح های چرمی مدرن است که با مبلمان شیشه ای همراه است.

آراسوفا

آبی

آبی یکی دیگر از سایه های متنوع است. سایه های روشن تراز آبی به طور فزاینده ای محبوب می شود. مانند یک رنگ خنثی.اما مراقب باشیدکه خیلی احساسات سرد را ایجاد نکند.آبی بسیاری از رنگ ها را تسخیر می کند.بنابراین می توان آن را به راحتی به هر فضای زندگی تبدیل کرد.یک مبل آبی یک نقطه کانونی آرام بخش در اتاق نشیمن شما است.

مبل تختخوابشو آرا
مبلمان تختخوابشو آراسوفا

سیاه

سیاه و سفید می تواند یک انتخاب بسیار شیک برای مبلمان مدرن چرم و پارچه است.این رامی توان بسیارزیبابا سیلور و سفید مقایسه کرد. این بهترین استفاده در پارچه های بافت مخملی است که در آن ناخن یا بافت پارچه، اثر متفاوتی ایجاد می کند، نه رنگ مات و سیاه.

آراسوفا
آراسوفا

خاکستری

رنگ های خاکستری یک پس زمینه خنثی ایجاد می کنند، بنابراین با رنگیهای مانند زرد، سبز و فیروزه ای خیلی خوب می شوند. . به طور کلی، ما پیشنهاد می کنیم که یک نیمکت خاکستری تیره با رنگ های روشن تر و سبک تر را با هم ترکیب کنید. خاکستری یک رنگ بسیار پیچیده است که محیطی آرام را با زیبایی شیک ترکیب می کند.

این ۸ ایده عالی ترکیب رنگ را می توانید از همین امروز در فضا و دکوراسیون و مبلمان مدرن منزل خود به کار برده وفضا را متحول سازید.

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *